20 Ocak 2013 Pazar

İGO Primo 2.0 Final Edition 2012 Full (Güncel Türkiye Paketi+Tüm Çözünürlükler)
Gereksinim: Android 2.2 ve üstü
İGO Primo 2.0 versiyonunun 9.6.7.235654 sürümüdür.
 
ÖNEMLİ NOT:
Kapanma sorunu yaşayanlar; Sd kartta resim ve videoların bulunduğu "DCIM" dosyası var.Onun ismini yeniden adlandırırsanız örneğin "DCIM1"yapabilirsiniz,muhtemelen sorun çözülecektir.İkinci bir alternatifte "DCİM" dosyasını boşaltabilirsiniz.

Kurulum:
 1. Telefonunuzda eski iGO yüklüyse yedeğini alınız.
 2. Telefon hafızası ve SD kartınızdaki eski igo versiyonunu tamamıyla cihazınızdan kaldırınız.
 3. Aşağıda verdiğim güncel Türkiye paketini indiriniz.Rardan çıkardıktan sonra İGO isminde bir klasör çıkacak.Bu iGO klasörünü SD karta kopyalayınız.
 4. Aşağıda cihazınıza uygun çözünürlükteki dosyayı indirip rar klasöründen çıkan İGO klasörünün içindeki dosyaları, Sd kartınızdaki İGO klasörünün içine kopyalayıp içindeki apkyı kurunuz.

Güncel Türkiye Paketindeki İGO klasörünün içindeki dosyalar:
Aşağıda herhangi bir çözünürlüğü indirdiğiniz İGO klasörünün içindeki dosyalar.
Bu dosyaları content ve licance dosyalarının altına kopyalıyorsunuz ve apk dosyasını kuruyorsunuz.Güncel Türkiye Paketi
Açıklama: Paketin içinde en son 2012.07 TR haritası ve poi mevcuttur.

320x240 çözünürlük için

başka bir 320x240


480x320 çözünürlük için


Başka bir 480x320 branding.zip,data.zip,iGOPrimo v1.1.apk,sys.txt,ui_android,ux dosyaları960x540 çözünürlük için


1024x600 çözünürlük için


1024x768 çözünürlük için

1280x720 çözünürlük için


1280x800 çözünürlük için:


Galaxy Note için 1280x800 çözünürlük


Başka bir 1280x800 çözünürlük


Galaxy Nexus 7(JB 4.1.1-tablet),Asus TF300T için (1280x800)


-----------------------------------------------/--------------------------------------------------
Aşağıdaki çözünürlükler için yukarıdaki Güncel Türkiye Paketini indirmeyeceksiniz.

Hepsi kendi içinde mevcuttur.
800x480 için:
Aşağıda indirdiğiniz rarlı dosyayı açın.İGO klasörünü Sd karta kopyalayın.İGO klasörünün içindekiapkyı kurun. İşlem bu kadar.Bu çözünürlük için yukarıdaki güncel Türkiye paketini indirmeyeceksiniz.Hepsi aşağıdaki linkte mevcuttur.

İçinde Türkiye 2012.07 haritası ve Poi,peedcam,Google yerel arama(aktif) 3D,canlı trafik,building ve tüm dosyalar günceldir.


854x480 için: Aşağıda indirdiğiniz rarlı dosyayı açın.İGO klasörünü Sd karta kopyalayın.İçindeki apkyı kurun.İşlem bu kadar.Bu çözünürlük için yukarıdaki güncel Türkiye paketini indirmeyeceksiniz.Hepsi aşağıdaki linkte mevcuttur. ()


Samsung Galaxy SIII I9300 için (1280x720)
Galaxy Note içinde uygundur.

Aşağıda indirdiğiniz rarlı dosyayı açın.İGO klasörünü Sd karta kopyalayın.İçindeki apkyı kurun.İşlem bu kadar.Bu çözünürlük için yukarıdaki güncel Türkiye paketini indirmeyeceksiniz.Hepsi aşağıdaki linkte mevcuttur.En son 2012.07 Türkiye haritası ve Poi eklenmiştir.Galaxy Nexus için 1280x720 Aşağıda indirdiğiniz rarlı dosyayı açın.İGO klasörünü Sd karta kopyalayın.İçindeki apkyı kurun.İşlem bu kadar.Bu çözünürlük için yukarıdaki güncel Türkiye paketini indirmeyeceksiniz.Yeni 2012.07 Türkiye haritası ve poi eklenmiştir.HTC One X için 1280x720
Aşağıda indirdiğiniz rarlı dosyayı açın.İGO klasörünü Sd karta kopyalayın.İçindeki apkyı kurun.İşlem bu kadar.Bu çözünürlük için yukarıdaki güncel Türkiye paketini indirmeyeceksiniz.Hepsi aşağıdaki linkte mevcuttur.


Sony Experia S ve HTC Desire için (1280x720)
Aşağıda indirdiğiniz rarlı dosyayı açın.İGO klasörünü Sd karta kopyalayın.İçindeki apkyı kurun.İşlem bu kadar.Bu çözünürlük için yukarıdaki güncel Türkiye paketini indirmeyeceksiniz.Hepsi aşağıdaki linkte mevcuttur.En son 2012.07 Türkiye haritası ve poi eklenmiştir.Asus Tranformer Pad İnfinity TF700T (1980x1200,1920х1128, 1200х1848 çözünürlükler için)
Aşağıda indirdiğiniz rarlı dosyayı açın.İGO klasörünü Sd karta kopyalayın.İçindeki apkyı kurun.İşlem bu kadar.Bu çözünürlük için yukarıdaki güncel Türkiye paketini indirmeyeceksiniz.Hepsi aşağıdaki linkte mevcuttur.


-----------------------/---------------------------

GO primo_v9.6.7.235654_thin-v1.1.apk For Jelly Bean 4.1.1 Android Sound
Jelly Bean 4.1.1 sürümlerde sesin çalışabilmesi için aşağıdaki "JB android saund" dosyasını indirin.Sd kartınızdaki igo dosyasının içine kopyalayıp kurun.


Not: En güncel speedcam dosyasını indirmek içinde tıklayın

Son Çıkan İGO güncellemesi için Tıklayın


345 yorum 1. İgo Primo denediğim en iyi navigator. onun da eksikleri elbet var. lakin türkçe ses konusunda alternatif neden yok?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şimdilik bildiğim ses dosyası yok farklı ama bulursam eklerim.

   Sil
 2. Abi, bana sağlam sorunsuz(google arama yapan, hotel cafe-bar gibi poi simgeleri yaklaştıkça gösteren ve fotonav'ı çalışan, TTS ile uyaran, sokak ismi söyleyen ve trafik bilgilerine ulaşan) bir iGo Primo linki verebilirmisin? Ben naptıysam hepsini birden çalıştıramadım.
  Galaxy Note 1'de hepsini çalıştıran bir yedek Primo 2.0 var elimde. Küçük bi değişiklik lazimsa bir söylesen?

  Teşekkürler,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Google arama için.(Bazı cihazlarda çalışmakta,bazılarında çalışmamaktadır.data.zip/config/devices/android.ini dosyasına aşağıdaki satırı ekleyiniz.[network]available=1[tmc-http]enabled=1start=1servers.size=1servers[0].url="http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"dt_dl_0=60.0dl_dist_0_km=500.0[Google] enabled = 1 start = 1 servers.size = 1 servers [0]. url = "http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"[Naviextras] boot_service_address = "http://zippy.naviextras.com/services/index/rest/2/boot"--------------------------İgo primo, ıphone'den androide port edildiğinden dolayı bazı uygulamalarında bu tür sorunlar bulunmaktadır.Fakat bunların navigasyona olumsuz etkisi yoktur.Sokak isimleri için markette ücretli satılan svok ses uygulamasını tavsiye ederim.Cracklisi belli bir süre sonra bozuluyor.Fotonav sorunuda igo primoda devam etmekte.Uploadlarımda en çok tercih edilen ses dosyasını kullanıyorum.Birden fazlası uploadlarda dosya boyutunu büyütüyor.

   Sil
  2. Rar sifresi ne allah askina ozut olmuyor

   Sil
 3. Emeğine sağlık dostum... Daşşanııı yirimmm senin :)))) çalışıyor

  YanıtlaSil
 4. bi şey soracağım dostum... Binalar 3b+ yok mu...yani eski sürümde binalar daha detaylı idi. Note2 için...daha janjanlı duruyordu eski sürüm...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Binalar 3b var hocam.Tüm çözünürlüklerde Building dosyası içinde 3dl ve 3dc dosyaları mevcuttur.

   Sil
 5. 800x480 için olanını indirdim. kurduktan sonra ilk çalıştırmada dil seçeneğini türkçe dedikten sonra sözleşme kabul ediyor musunuz diyor kabul ettikten sonra sona geldiğinde ilerleme "Günlük Kolleksiyonu" diye bir pencere çıkıyor ve
  "Şu dosyanın yüklenmesinde hata i18n/800_480/log_collection.xhtml" diye bir mesaj verip çalışmay durduruyor. ne yapmam gerek

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu şekilde bir hata ile ilk defa karşılaştım. Tüm igoyu telefondan silip tekrar kurulum yapın bakalım.

   Sil
  2. çalıştı çok güzel teşekkürler.

   Sil
 6. iki kere denedim. komple kaldırıp rar'lı dosyadan yeniden çıkarıp tekrar tekrar kurdum ama olmadı. telefonun samsung galaxy i8150 Wonder. hep aynı yerde aynı hatayı veriyor. kurarken wifi veya 3g açık yada kapalı olma zorunluluğu var mı. ben kurarken 3g açıktı hep.

  YanıtlaSil
 7. Cihazınızda igo ile çakışan bir dosya,bir kalıntı vb.bir şey olabilir.Telefonun dahili hafızası ve varsa harici hafıza kartında device.mng diye bir dosya kalıntısı olabilir varsa onu silin.İgoyu kaldırdığınız zaman bu dosya telefonda kalabiliyor.480x800 linkleri sağlamdır.En az 50 nin üzerinde kişiye kurdum.3G ve wifi ile ilgisi yoktur.
  -Birde resim ve video dosyalarını içeren DCİM klasörünün ismini DCİM1 yapıp öyle deneyin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dediklerinizi yaptım. herşeyi tekrar kaldırdım. device.mng dosyasını sildim. DCIM dosyasını DCIM1 yaptım. rar'dan açıp sıfırdan kopyaladım. yine aynı hatayı aynı yerde verdi. sanırım benim telde bir sorun var. birkez daha indirip herşeyi yeniden yapmaya çalışacağım bir kere daha deneyip bırakacağım artık :(

   Sil
 8. herşeyi baştan denedim yine olmadı sorun benim telde herhalde. hatta şimdi yaptığımda sözleşme ekranı ve hata mesajı verdiği ekran eskiden arka plan mavi iken şimdi siyah oluor :(

  YanıtlaSil
 9. cuma günü istanbula gideceğim ve çok ihtiyacım var bu tür bir programa. yapamazsam navigasyon almak zorunda kalcam yardım

  YanıtlaSil
 10. intte araştırdım. genelde ispanyolca olduğu için çok çözemedim sorunun çözümünü ama 800x480 çözünürlükte bu hatayı veriyor. hatayı arattığımda hep 8000x480 çözünürlük çıkıyor formlarda çıldırcam ya

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Farklı bir navigasyon uygulaması kurun. İgo olması şart değil ise.

   Sil
 11. 800x400 destekleyen var mı sitenizde

  YanıtlaSil
 12. Bütün yazı bana akrostij formatında "MÜKEMMEL" yazılmış gibi geldi. Helal olsun.

  Bir kuruyum inceleyim başınızı ağrıtıcam yine.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İstediğiniz zaman başımızın üstünde yeriniz var. Teşekkür ederim.

   Sil
 13. Selam
  galaxy s3 e kurdum
  kapat seçeneği var fakat programdan çıkış yapılamıyor geri kalan her şey normal sebebi nedir

  YanıtlaSil
 14. cehaletimi bağışlayın. s3 için part1, part2,part3 ü indirdim. 3üde aynı çıktı. partlar birbirlerinin alternatifi olarak mı verdiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Partlar birbirinin alternatif olarak değil tek dosyanın 3 e bölünmüş halidir hangi partı cıkarırsanız cıkarın tek dosya cıkar tabiki 3 partın birleşimi olan tek dosya.

   Sil
  2. Yani 3 partıda indirince otomatik birleşiyor mu yada nasıl birleştireceğim detaylı bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

   Sil
 15. arkadaşlar partlar bozulmuş rar çıkmıyor. elinde primo 2 olan varsa mail atabilirmi bana sefaturker1@hotmail.com gönderebilirse sevinirim. s2 için

  YanıtlaSil
 16. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 17. htc desire hd ye kurdum ama hiç açılmıyor. önce siyah bir ekran geliyor sonra kapanıyor. "Sony Experia S ve HTC Desire için (1280x720" başlıklı dosyayı indirdim. acaba hangi çözünürlükte indirmem lazım yardımcı olabilirmisiniz.

  YanıtlaSil
 18. Cihazıınzın dahili hafızasında DCIM klasörü vardır.Dosyanın ismini DCIM1 olarak değiştirip deneyin.Cihazı kapatıp açın.
  -Doğru çözünürlüğü indirdiğinizden emin olun.
  -Yine olmazsa İgo dosyasını komple kaldırıp dahili hafızaya tekrar kurun.

  YanıtlaSil
 19. merhabalar...
  asus tf300tg cihazım var. çözünürlük 1280x800 lakin indirdiğim sürümlerin hepsinde hata alıyorum.
  hata mesajı;

  "user interface resolution [1280x752] is not supported or compatible skin can not be found.
  exiting application."

  1280x800 indirmeme ve kurmama rağmen bana 1280x752 hatası veriyor...

  nexus 7 ve tf300t modelleri için olan versiyonu da indirdim o da aynı hatayı verdi (rakamlar farklı olabilir ama 1280x800 görmedim)

  bu sorunu nasıl aşabilirim?

  teşekkür ederim...

  YanıtlaSil
 20. NOT: bu arada dcim klasörünün adını dcim1 olarak değiştirip yaptım bunları...

  YanıtlaSil
 21. sys.text dosyasında aşağıdaki bir satır olacak.Bu satırda 800_480:800x480/480x800 yazan yere aynı şekilde cihazınızın çözünürlüğünü yazarak deneyiniz.

  rawdisplay]
  driver=engine
  screen_xy="800_480:800x480/480x800:fullscreen"

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. [rawdisplay]
   driver=engine
   screen_xy="1280_800:1280x800/800x1280:fullscreen"

   bendeki sys.txt dosyasında aşağıdaki gibi (yani benim cihazımın çözünürlüğü) yazıyor hali hazırda...

   [rawdisplay]
   driver=engine
   screen_xy="1280_800:1280x800/800x1280:fullscreen"

   Sil
 22. Mesela hata aldığınız değerleri yazın.cihazınızın
  çözünürlüklerine yakın değerler girip deneyin.

  YanıtlaSil
 23. Kardeş eline koluna sağlık Note 2 cihazımda sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ekranda herhangi bir taşma veya açıklık yok emeğine sağlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim iyi günlerde kullanın.

   Sil
 24. öncelikle teşekkürler.ben kapanma sorunu yaşıyorum dcim adını değiştirdim yinede düzelmedi başka bi yol varmı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tüm dosyaları kaldırım verileri temizleyin tekrar yüklemeyi deneyin.

   Sil
 25. Yukledigim rar dosyalarindan herhangi birini tikladigimda bu uygulamayi gercekestirecek uygulama bulunamadi diyor.bu arada cihazim note 2 s3 icin verdiginiz rarlari yukledim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefonunuzda rar dosyasını acacak bir uygulama yok sanırım. http://www.androidsitem.net/2013/01/es-file-explorer-file-manager-v1625.html?m=1 bu uygulamayı yükledikten sonra rar dosyalarını acabilirsiniz.

   Sil
 26. arkadaşlar rar şifresi nedir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rar şifresi konu da yazıyor. Şifre : ozut

   Sil
  2. hocam batman oyununu yapabilirmisin? Beni blogger dan çıkarmışsınızda.

   Sil
  3. Batman Oyunu eklendi Konuya gitmek için link : http://www.androidsitem.net/2013/02/the-dark-knight-rises-v113-batman.html

   Sil
  4. bozuk yada şifre yanlış diyor arkadaşlar

   Sil
  5. Hangi partta böyle bir hata aldınız. şifreyi elle ve küçük harfle mi girdiniz.

   Sil
 27. Google aramada direk site çıkıyor.Paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 28. ustad tesekkurler, note2 de sorunsuz calıstı. emegine saglık.

  YanıtlaSil
 29. Güzel paylaşım,teşekkürler.

  YanıtlaSil
 30. Note 2 ye nasil yukleniyor arkadaslar birisi yardim etsin Allah aşkina..cengizgude@gmail.com aklimi bozucam..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Facebook sayfamız üzerinden bana ulaşınız.

   Sil
 31. Programa uyumlu Rusya haritasına ihtiyacım var. Nerden/Nasıl bulabilirim. Lütfen yardımcı olun

  YanıtlaSil
 32. Mükemmelbir paylaşım,emeğine sağlık

  YanıtlaSil
 33. Bu uygulamayı çok istiyordum. Sayenizde edindim. Basit sade anlaşılabilir açıklamalarınız için çok teşekkür ederim. Note 2 de mükemmel çalışıyor. Programda gerçekten çok güzel.

  YanıtlaSil
 34. hocam Güncel Türkiye Paketi 3 party de indirim bu partyleri birleştirecek miyim nasıl olacak ... 960*540 çözünürlüğüde indirdim... dosyalarını nasıl birleştirecegim... yardımcı olursan sevinirim.. program motorola atrix e uyar mı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uyar Ali Bey sorun olmaz. Eğer 3 partı da indirdiyseniz her hangi bir partı buraya çıkar diyin ve 3 partta çıkacaktır ve tek bir dosya olacaktır daha sonra talimatları uygulayınız. Eğer yapamazsanız facebook sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

   Sil
 35. Hasan Bey elinize sağlık, S3'te sorunsuz çalıştı. Bir zahmet Avrupa ve ABD haritalarını da koysanız siteye...

  YanıtlaSil
 36. Programı denildiği şekile (Ace2 ye) yükledim, dcim dosyalarına dokunmadım hatasız çalıştı ama açılışta hala igo my way yazıyor... prog. içinde yardım->hakkında seçince igo my way primo yazıyor normalmi bu... birde menunun bir kısmı hala ingilirzce bunu düzeltmeninin yolu varmı... teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dil sorununu çözmek biraz zor en fazla o kadar düzenlenebiliyor çünkü bazı dil dosyalarını bulup değiştirmek zor iş

   Sil
 37. Paylaşım konu başlı başına harika teşekkürler

  YanıtlaSil
 38. SELAM..SAMSUNG GALAXY ACE 5830 DA KULLANAN VAR MI? SORUNSUZ CALIŞTIRIYOR MU? ben igo8 kullanıyorum. onu çalıştırıyor ama bağlanırken çok geç bağlanıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çalışır Hocam sorunsuz kullanabilirsiniz.

   Sil
  2. eyvallah hasan bey indiriyorum son part.dayım

   Sil
 39. bende tablet war hocam 7" pıranha aristo kurulumu yaptım ama tam acarken kapanıyor dcım dosyasınn adınıda değistirdim bska ne yapabılırım acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hatanın sebebinden tam olarak emin değilim tekrar temiz bir kurulum yapmayı deneyebilirsiniz.

   Sil
 40. s3 için olan sürümü isdirdim.

  lütfen igo sd kartınızı takın diyor

  YanıtlaSil
 41. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 42. Elinize sağlık teşekkür ederiz. Avrupa haritasi, poi'leri nerden bulabilirim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sony xperia tablet s te ses hatası veriyor verilen ses dosyasını da yüklemiş olmama rağmen sorun çözülmedi görsellerde ve programın işleyişinde sorun yok lütfen yardım edin

   Sil
  2. Bu sorun ile ilgili tam olarak bilgim yok isterseniz tekrar kurulum yapmayı yada faklı sürümleri deneyebilirsiniz.

   Sil
 43. Sony xperia tablet s te ses hatası veriyor verilen ses dosyasını da yüklemiş olmama rağmen sorun çözülmedi görsellerde ve programın işleyişinde sorun yok lütfen yardım edin

  YanıtlaSil
 44. 960x540 çözünürlükteki winrarı çıkarırken hata veriyor.bilgisayarda winrardan çıkarmaya çalışıyorum olmuyor.haritanın olduğu winrarda sorun yok o çıktı. yardımınızı bekliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dosyayı tekrar indirip rardan çıkardım hiç bir sorun yaşamadım indirme işlemini tekrar yapınız.

   Sil
  2. şimdi tekrar indirdim. rardan çıkarırken 18 hata diye uyarı alıyorum.oluşan klasörde dosyalar var fakat hepsi 0 byte değerinde.480x320 olanı indirdim o rardan normal çıkıyor.bu 960x540ı indirebileceğim başka bir yol var mı?

   Sil
  3. Hocam buyrun tekrar upload ettim burdan indirin

   http://www17.zippyshare.com/v/71303139/file.html

   Sil
 45. ilginiz için tşk ederim.bu yüklediğiniz oldu. telefona kurdum,problemsiz çalışıyor.tşk.

  YanıtlaSil
 46. LÜTFEN YARDIM... 540X960 indirdim kurdum açtım çalıştı cıkıp tekrar girince acılmıyor herhangi bir hata vermiyor ama açılmıyor tel motorola razr i and 4.1 yüklü program normal çalışıyor sesleri falan iyi lütfen cevap verin

  YanıtlaSil
 47. LÜTFEN YARDIM... 540X960 indirdim kurdum açtım çalıştı cıkıp tekrar girince acılmıyor herhangi bir hata vermiyor ama açılmıyor tel motorola razr i and 4.1 yüklü program normal çalışıyor sesleri falan iyi lütfen cevap verin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Silip tekrar yüklemeyi denediniz mi ve DCIM klasörünün adını değiştirdiniz mi?

   Sil
  2. komple silip tekrar yükledim DCIM1 yaptım yine açılmıyor

   Sil
  3. Uygulamayı tamamen telefondan kaldırın kaldırmadan önce ayarlar/uygulamalar/ buradan igoyu bulun tüm verileri silin daha sonra telefonunuzdan tamemn tüm İgo uygulamasını kaldırın. Cihazınızda igo ile çakışan bir dosya,bir kalıntı vb.bir şey olabilir.Telefonun dahili hafızası ve varsa harici hafıza kartında device.mng diye bir dosya kalıntısı olabilir varsa onu silin. Daha sonra kurulumları en baştan yapın.

   Sil
 48. Teşekkürler mükemmel çalışıyor .Çalıştıramıyanlar birdaha denesin ,fakat burdan yüklediğim mükemmel.

  YanıtlaSil
 49. Merhabalar

  Ben HTC Desire HD kullanıyorum uygun olan çözünürlükteki igo yu indirdim kurulumunu yaptım. Sonra aç dediğimde ekran karanlık çıkıyordu ve uygulama başlatılamadı hatası veriyordu. Yada bunuda vermeden kara ekranla kalıyordu. Sonra telefonu yeniden başlattığımda herşey normale döndü ve igo çalıştı. Sonra bende test amaçlı bir adres girdim. Adresi buldu haritada işaretledi gitmek istediğimde şöyle bir sorun oldu uyguya bağlanamadı telefonun GPS i açık ama bağlanmıyor. Bu uydu bağlantısının çözümü nedir?

  YanıtlaSil
 50. merhaba

  ben s3 mini kullanıcısıyım direk s3 ümü kurmalıyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefonunuza uygun çözünürlük hangisi ise onu kurunuz. Yani 800x480 olanı kurun

   Sil
 51. merhaba

  bu part1 çıkartıldıktan sonra part2 çıkarmaya çalışınca aynı dosyalardan var değiştirilsinmi diyor ne yapmalıyım
  şimdidenteşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkürler kurdum ama menü türkçe değil yama atmakmı gerekecek

   Sil
  2. Uygulamanın Türkçe dil seçeneği mevcut ayarlardan dil ayarlarına bakınız.

   Sil
 52. mrb lar osman ben arkadaşlar tablette androıd ıslemcıli bır tablet ve bır sorum daha bu program gps uzerındenmı lutfen acıl

  YanıtlaSil
 53. arkadaşlar az önceki soruma cevab alamadım tekrar sorayım ben 1024*600 çözünürlü android işlemcili tablette kullanmak istiyorum bu program gps uzerındenmı yoksa net uzerındenmı

  YanıtlaSil
 54. Merhabalar, öncelikle emeğiniz için teşekkürler. Ben Samsung Note2 için bu uygulamayı kurdum. Ama, Güncellemeler ve İlaveler ekranına girdiğimde aşağıdaki gibi hata vermektedir.
  Şu dosyanın yüklenmesinde hata : i18n/1280_800/naviextracontent.xhtml yardımcı olabilir misiniz.

  YanıtlaSil
 55. mrb hasan bey ben 10.1 inçlik bir tablette kullanmak istiyorum çözünürlüğü 1024*600 partları hepsini indirmek gerekiyormu indirince içeriği aynı hepsinin tek parttan indirib yüklesek ıgo dosyasını olmazmı birde bu partları normal ev bilgisayarına indirip partları pc üzerinden acıp tablete dosya olarak atsam tablete kurabilirmiyim bu şekil yarın yola gideceğim lütfen acil yardım şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sadece kendinize çözünürlüğüne ait partı indirin tüm dosyalar içinde mevcuttur. Ayıca güncel haritayı da sağ tarafta bulunan popüler uygulamalar menüsünden ulaşarak indirebilirsiniz.

   Kurulumu dediğiniz gibi pc ye indirip daha sonra cihazınıza atarak çalıştırabilirsiniz.

   Sil
  2. hasan bey tşklr part 1 part 2 ve part 3 ü indirmiyorum dogtu anladıysam sizi güncel haritayı indirdikten sonra indirdiğim dosyayı aynı uygulamanın 1024 *600 için indirip tablete attıgım dosyanın içinemi atıyorum

   Sil
  3. hasan bey 1024 *600 çözünürlüğe ait part dosyası hata veriyor indirdim partı partı çıkart dediğimde hata verdi

   Sil
  4. 1024*600 çözünürlüklü dosyada hiç bir sorun yok indirip denedim. Buyrun bunu indirin isterseniz tekrar upload ettim http://www12.zippyshare.com/v/86318736/file.html

   Sil
 56. kardeşim kolay gelsin. eline emeğine sağlık bende s3 var gerekli dosyayı indirdim güncel tr paketini indirmeye gerek yok yazmışsın sadece cözünürlüğü indirdim ama kurdugum zaman com.navngo.igo.javaclient\licence hatası verip kapanıyor ne yapmam lazım daha kurulumu bile beceremedim bana yardımcı olursan çok sevinirim navigasyonu kullanmam lazım ve beceremedim bir türlü... (mail adresim zenginfaruk@gmail.com)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yukarıda verdiğim sadece çöznürlükler olan kısımda cihazınızın çöznürlüğüne ait dosyayı indirip igo içine atın ve apkyı kurun.

   Sil
 57. hocam,igo prımo'yu kuruyorum fakat sd kartı takın hatası veriyor.diğer sorum sygic yüklüyorum birsüre sora kasıyor yada kapanıyor cihazım huawei t20 neler yapmam lazım yazarsanız sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İgo yu sd kartınıza mı atıyorsunuz. yok farklı bir klasör yada dizin içine mi sorun bundan kaynaklanabilir. Sygic kasma sorunu cihazınızın performansının düşük olmasından kaynaknıyor diye düşünüyorum.

   Sil
 58. Hasan Bey paylaşım ve yardımlarınız için teşşekürler.

  ben yükledim ve kullanmaktaım (800x480) ancak laz sesi seçeneği çıkmadı. birde herhangi bir güncelleme varmı yapacağımız.

  şimdiden teşşekkürler emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sitemizin GPS kategorisinde daha güncel sürümler mevcut fakat bazı çözünürlükler için uygun değil en stabil bu var şuan için

   Sil
 59. hocam,igo primo ne yaptıysam :lütfen igo sd kartınızı takın :diyor yaptığım igo dosyasını olduğu gibi sd karta kopyalıyorum,appınstalleri calıstırıyorum daha sonra igo'dan calıstırıyorum sd kartı takın hatası bu nedir çozüm ü nedir tesekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 60. ayrıca igo myWay.v8.4.2.139242 de kuruyorum calısıyor sorunsuz
  igo primo'da sd kart hatası veriyor, bilginize hocam tesekkürler.

  YanıtlaSil
 61. Böyle hizmet görülmedi. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 62. Selam,
  Galaxy Note için verdiğiniz 3 rar dosyayı indirdim. Part 1 den açmaya başladı, 3'e gelince şifre ile ilgili bir sorun çıkıyor. Geçip, apk dosyasını kurduğumda ../content/lang bulunamadı veriyor. Yardım?

  YanıtlaSil
 63. 10 NUMARA
  SÜPER ÇALIŞIYOR
  TEŞEKKÜRLER

  YanıtlaSil
 64. SAMSUNG GALAXY S3 DE SORUNSUZ ÇALIŞTI
  UYDUYA ÇOK KISA SÜREDE BAĞLANIYOR
  TEŞEKKÜRLER

  YanıtlaSil
 65. Hocam Selamlar Windows CE işletim sistemi için bir öneriniz varmı? Saygılar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam çok iyi bilgim yok o yüzden birşey diyemiyorum

   Sil
 66. cihazın kendi hafızasına kurulum yaptım fakat her açılışta yapılandırma sihirbazını başlatıyor. bu sorun nasıl çözülür ustalarım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uygulamanın verilerini falan mı siliyorsunuz yoksa bu şekilde bir uyarı vermemesi gerek.

   Sil
  2. ben de anlamadım fakat save kalsörüne kayıt yapmıyor o dikkatimi çekti

   Sil
 67. Hasan bey,emeğinize sağlık.HTC ONE X cihazıma kurdum.Sıkıntısız çalışıyor.Ama canlı trafik bilgileri çalışmıyor.Samsung S3 için olanını indirip S3'e kurdum.Trafik çalışıyor.Çözünürlük aynı olmasına HTC ONE X te çalışmadı.Trafik bilgilerini HTC de çalıştırma şansım var mı?
  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 68. hocam merhaba pirhana aristo tab 7.0 a uygun çözünürlük dosyasını da indirip kurdum programı başlatınca siyah ekranda eksik yada bulunamayam klasör : /data/datacom.navigo.igo.javaclient/contt/voice deyıp program kapanıyor yardımcı olursanız çok sevinirim emeğiniz için de sagolun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. igo içinde ki content/voice burada ki tüm dosyaları silip bunu atar mısın Zippyshare

   Sil
 69. Galaxy nexus 4.2.1 de yonlendirme sesleri cikmiyor. Thin-V1.1_jb.7z indirdim igo kasorunde kurmaya calistim. Fakat Dosya formatini tanimadi yardimci olurmusunuz lutfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dosya rar içerisinde önce rardan çıkarın daha sonra kurun

   Sil
  2. Tesekkur ederim. Fakat cihazim rar icerisinde oldugunu neden anlamadi. Uzucu degilmi sizce de. İlginize tekrar tesekkur ederim.

   Sil
  3. Ben teşekkür ederim. Es file manager tarzı bir uygulama ile rardan çıkarabilirsiniz.

   Sil
 70. Merhaba.

  Ben de programi yukledim ama apk dosyasini acmiyor. ek bir program istiyor. hangi programi indirmem ve ne sekilde kurmam gerekir? Yardimci olursaniz sevinirim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefonum s3 buarada

   Sil
  2. Apk dosyasını rar içerisinden çıkarmanız gerek eğer rardan çıkardıysanız telefonunuzun bilenmeyen kaynaklardan yükleme iznin işaretli olduğundan emin olun.

   Sil
 71. denilenleri yaptım, dcimja yaptim adını da yine kapanıyor yine kapanıyor malasef. 4 mart tarihli yazıdakileri de indirdim, 13 marta da baktım 22 şubata da bi açre çıkmadı bana. lg vu için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir çok kişi sorunsuz kullanıyor. Sorunun ne olduğu hakkında net bir şey söyleyemiyorum ama alternatif uygulamaları deneyebilirsiniz. Sygic, TomTom, Navital..

   Sil
 72. merhaba
  xperia ile kullanıyorum problemim yaptığım ayarları saklamaması sesi kısıyorum mesala tekrar programı açtığımda ses kapalı olarak başlamıyor teşekkürler ayrıca bende orjinal igo yazılımlı navigasyon cihazı var güncellemeleri bedava oradan aldığım güncellemeri bu yazılımda ku llana bilirmiyim acaba teşekkür

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ufak tefek sorunlar var bunlar icin yapabileceğim bir şey yok. Güncelleme konusunda ise ben hic denemedim deneyerek sonucu söylerseniz sevinirim.

   Sil
 73. 100de 100 türkce için sd kartdaki igo\content\lang klasörünün icine koyala
  http://www9.zippyshare.com/v/48602475/file.html

  YanıtlaSil
 74. slm lar öncelikle program için teşekkürler.ben yükledim ve çalışıyor.fakat kafama takılan birşey var.igoyu açtığımda ekranda kutu içinde bir uyarı çıkıyor.aplikation for visit site gibi bu ne anlama geliyor.aktivasyon yapmak mı gerekiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. soruma cevap arıyorum

   Sil
  2. Hayır sorunsuz kullanabilirsiniz

   Sil
  3. peki herkezdemi çıkıyor bu uyarı yoksa sadece bnedemi var

   Sil
 75. Bu programi play store 'da ve 1market gibi bir yerde aradim(telefonda) bulamiyorum. Sadece prograkm israil icjn olani cikiyor. Direk telefona infirme sansimiz yok mu?

  YanıtlaSil
 76. Buradan da direk indirebilirsininiz. Ama Apk üzerinden indirmeyi kastediyorsanız öyle bir seçenek yok

  YanıtlaSil
 77. hTC Explorer telefonunda başlangıç ekranı geliyor ve sonra program kapanıyor. Ne yaptım ise bir türlü çalıştıramadım. iGO primo 2.0

  YanıtlaSil
 78. Üstad çok teşekkür edrim 2 hafta aradım sonunda burada buldum artık sizi android konusunda takip ediyorum. Bu arada benim telefonum Samsung Nexus aynen yükledim süper çalışıyor. Herkese tavsiyemdir..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefonun dahali yada hafıza kartında device.mng adında bir dosya kalmış olabilir onu silin birde DCIM dosyasının adını değiştirip deneyin

   Sil
 79. üstat yalnız bende sadece igo yazıyor primo falan yazmıyor primo olduğunu nereden anlarız...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayarlardan sürümü kontrol edebilirsiniz

   Sil
 80. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 854 /480 için link bulamadım hocam..

   Sil
  2. En yakın çözünürlüğü indir kur. Eğer ekran sorunu çıkarsa sys.txt dosyasının içinde indrdiğin çönürlüğün yazdığı yeri bul kendine göre düzenle

   Sil
 81. 854x480 olanın linki kırık güncellermisiniz.

  YanıtlaSil
 82. Merhaba, Philips W536 telefonuma (800x480) kurup çalıştırdım, henüz kullanmadım ama ekranda harita var ve yerimi tespi etti. Teşekkürler emekleriniz için. İnşallah sorunsuz kullanırım.

  YanıtlaSil
 83. merhaba öncelikle verdiğiniz emekler için çok teşekürler ancak 854x480 için olan 2 part ın 1inci part linleri sorunlu. 2. part da birçok hosting varken 1 inci part ta sadece uploaded var oda link ölü yardımcı olursanız çok sevinirim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 800x480 olanı indiriniz ve sys.txt dosyasının en sonunda bulunan 800 yazan kısımları 854 yapınız

   Sil
 84. Çok teşekkürler emeğiniz için sorunsuz şekilde kurdum. Fakat mevcut gps konumumu doğru tespit edemiyor. Bu durum için bir ayar var mı acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. GPS'e bağlandığına emin misiniz.

   Sil
 85. gps im açık durumda fakat konumumu ankara kızılay güvenpark olarak gösteriyor ben dikmende oturuyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam açık olması değil uyduya bağlanması gerkiyor uygulamayı açınca uyduya bağlanıp bağlanmadığına bağlanmadığına bakabilirsiniz

   Sil
 86. kolay gelsin vadofone 858 smart ta calısırmı bu program

  YanıtlaSil
 87. vodafone 858 ile çalıştıramadım yunan bayragı cıkıyor beklıyor ve kapanıyor hata da vermıyor eger kuran olursa buradan takıp ederım

  YanıtlaSil
 88. s3 minide çalısıyor ellerinize sağlık emeği gecenlere cok tesekkürler

  YanıtlaSil
 89. Merhabalar
  Gps 'im açık durumda konumum hep ankara kızılay olarak gözüküyor uydu bağlantısı var ama 30 dk kadar bekledim yerimi yine bulmuyor sürekli gps sinyali aranıyor yazıyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Telefonunuzdan kaynaklanıyor olabilir. Yada bulunduğunuz yerden.

   Sil
 90. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 91. Merhabalar. Nexus 7 ye kurdum, calisiyor ancak goruntu alttan ekrana sigmiyor sanki, tasiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. senin tlf için uygun olan çözünürlük dosyasını indirmelisin

   Sil
 92. Galaxy Ace 2 için hangi çözünürlük dosyasını indirmeliyim ? 480/320 mi yoksa 320/240 mı ?

  YanıtlaSil
 93. parola ozut basarisiz diyor hepsindede acilb ya
  rdim lutfen

  YanıtlaSil
 94. Hakan bey merhaba xperia tablet s kurdum ancak uyumsuz ses dosyası hatasını verdi verdiğiniz paketi de kurup denedim ama olmadı tekrar kaldırıp denedim yine olmadı programın işleyişinde birsorun yok ama ses yok yardımcı olabilirseniz sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sitemizde daha yeni sürüm mevcut sağ taraftaki popüler konulardan da bakabilirsiniz konunun sonuna da ekledim onu yüklemeyi deneyiniz.

   Sil
 95. Hakan bey merhaba xperia tablet s kurdum ancak uyumsuz ses dosyası hatasını verdi verdiğiniz paketi de kurup denedim ama olmadı tekrar kaldırıp denedim yine olmadı programın işleyişinde birsorun yok ama ses yok yardımcı olabilirseniz sevinirim

  YanıtlaSil
 96. Ellerinize sağlık çok teşekkür ederim çok güzel program çok güzel bir çalışma...

  YanıtlaSil
 97. slm s3 e yükledim ama data data com.navgo.igğ.javaclient license eksik veya bulunamıyor diyo yardımcı olur musun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bora bey ikonuna daha yeni sürümü var sitemizde onu yükleyiniz

   Sil
  2. nasıl yanı anlayamadım biraz daha detay lütfen

   Sil
 98. Aylardır aradığım navigasyon programı... Ama bir sorunun var part2 ve part3 rar dan çıkmıyor . Hatalı bozuk dosya uyarısı veriyor. yardımcı olursanız sevinirim ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Parkları telde mi çıkarıyorsunuz

   Sil
 99. Telefonum Galaksi S3 mini.Yükledim ve mükemmel görünüyor.Jely ben 4.1.1'ler için sesin çalışması için verdiğiniz dosyayı yüklemedim ama sesler harika çalışıyor.Elinize sağlık.teşekkürler.

  YanıtlaSil
 100. igo sd kartınızı takın yazıyor.Lütfen yardım...

  YanıtlaSil
 101. Not : telefon turkcel maxi plus.

  YanıtlaSil
 102. emeğinize sağlık tekrar teşekkürler bu 2.yorumum 3.yorumuda yapacağım.ilk bunu kurdum galaxy miniye ama biraz kopma problemleri oldu bir hata vermesine rağmen çalıştı.ben burdaki Türkiye haritalar speedcam vs gibi dosyaları aldım.başka bir yabancı forumdan indirdiklerim ile karıştırdım sorunda kısmende olsa çözüldü hani güncel olmasa my way daha iyi diyesim geliyor.full türkçe yapamadım araştırma yapmama rağmen full olmuyor.deneme yanılma ile çözüyorum işleri.

  YanıtlaSil
 103. Hasan bey Xperia z için hangi dosya indirilmeli? Selamlar kolay gelsin

  YanıtlaSil
 104. merhaba, ben burda yazılan herşeyi yaptım uygulamayı yükledim aç dediğimde mavi bir ekran geldi ve öylece orda takıldı kaldı daha ileri gitmedi (telefonum samsung galaxy ace gt s5830) bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim..

  YanıtlaSil
 105. merhaba.. uygulamayı başarı ile yükledim. ancak istanbulda yaşıyorum ve bazen saçma sapan rota çıkarıyor.. bu konuda baska sıkıntı çeken varmı acaba?

  YanıtlaSil
 106. merhaba, note 2 için hangisini yüklemek gerekiyor acaba ? Çözünürlüğü 1280x720 diye biliyorum, o yüzden o çözünürlüğü yükledim ama görüntü alttan taştı. . .

  YanıtlaSil
 107. s.a
  480x800 lük paketi indirdim, sd karta attım kurulumunu yaptım. fakat programı açmayı denediğimde ''global_cfg not found'' hatası verdi. ne yapmam gerek??

  YanıtlaSil
 108. samsung s3 mini için 800x480 olanı indirdim ve kurdum. çok teşekkürler hiç bir sorun olmadan çalışıyor :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende s3 mini için kurdum ama global_cfg bulunamadı diyor ya nasıl oluyor mu :/

   Sil
 109. teşekkürler.çok iyi çalıştı

  YanıtlaSil
 110. /data/data/com.navngo.igo.javaclient/license bu hatayı veriyor neden acaba s3 var bende yükledim ama olmadı yardım arkadaşlar

  YanıtlaSil
 111. harita çok karışık görünüyor. trafik ışıklarından bişey görünmüyor. trafik ışıkları nereden kapatılıyor? baktım ama bulamadım..

  YanıtlaSil
 112. formdaki tum katki yapan arkadaslara tesekkur ederimm sonunda 1 haftanin sonunda igo sorunu cözdum ....söyleki ilk igodosyasini sd karta yukledikten sonra uygun cözunurluk dosyasini yine igo olacaksekilde sd karda yukleyince bazi dosyalari degistirmenizi istiyecek degistir dediginizde sorun sorun cözulmus olacak....ben htc sention xe igo 960*540 yukledik.

  YanıtlaSil
 113. arkadaslar emeginize saglik guzel oldu sony xperia ion yukledim cözunurluk 1080*720 cokguzel calisti tesekkur ederimmm

  YanıtlaSil
 114. her şey güzel çalışıyor yalnız avrupaya sık sık seyahat ettiğimden dolayı Avrupa haritasını nasıl indirebilirim emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şuan elimde yok ama biraz araştırıp eklemeye çalışabilirim. İsterseniz ek olarakta Sygic kullanabilirsiniz istediğiniz tüm haritalar onda mevcut.

   Sil
 115. selamun aleykum hocam bende ilk açılışta sıkıntı olmuyor ikinci açılışta '' user interface resolution (0*0) isnot supoted or compatiple skin can not exiting application. diyor cihaz galaxy note2 yardımınızı rica ediyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tıklayın

   Üste verdiğim linkteki İGO yu yüklemenizi tavsiye ederim.

   Sil
 116. eline sağlık güzel bi çalışma olmuş
  yükledim çalıştı ama ekrana oturmadı benim telefon desire c için apk. bulamadım çözünürlüğü 320x480 nasıl yapmam gerekir yukarıdan 480x320 olanı ındırdım olmadı ne tavsiye edersiniz?

  YanıtlaSil

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.

* Eğer bir konuda kırık link fark ederseniz. Yorum atmanız durumunda en kısa sürede link yenilenir.

* Her hangi bir oyun ve uygulama cihazınızda çalışmazsa bilgi almak yada cihazınıza uygun dosyayı istemek için yorum atabilirsiniz.

* Sitemizde paylaşılan tüm konu ve içerikler androidsitem.net sayfasına aittir ve kaynak belirtilmeden paylaşılması yasaktır.