27 Mart 2013 Çarşamba

Android Telefondan Bilgisayarı Kontrol EtmekSizlere uzun süredir kullandığım bir uygulamayı tanıtacağım eminim ki adına duymayan da yoktur bu uygulamanın. Uygulamamızın adı TeamViewer. Bilgisayarlar arasında uzaktan kontrol desteği sunan TeamViewer Programı mobil cihazlarda da kolaylıkla kullanılabilmekte ayrıca kullanımı çok basit.

Gerekli olan malzemeler en güncel TeamViewer uygulamasının hem bilgisayarınızda hem de telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Bir de internet bağlantınızı varsa işiniz çok kolay.

Yapmanız gereken bilgisayarınızda ID ve Şifre bölümlerini telefonunuz da ki uygulama vasıtası ile girmek ve bilgisayarınıza bağlanmak. Kullanması ve bilgisayarınızı yönetmesi çok kolay sanki elinizde taşınabilir bilgisayarınız varmış hissi vermekte.

Uygulama 3G bağlanıtısı ile tek bir kasma ve donma olmadan çok akıcı bir şekilde çalışmakta. Eğer Edge bağlantısı ile internete bağlanıyorsanız biraz yavaş işlem yapıyorsunuz.

Şimdi mobil cihazınızdan bilgisayarları uzaktan kontrol edin. Uygulamanın kişisel kullanımı tamamen ÜCRETSİZDİR:.
Ekran Görüntüleri

Uygulamayı İndirmek İçin;

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin (İndirdiğiniz dosya Winrar (rar) arşivi içerisinde ise ilk önce arşivden çıkarınız.)
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzerine çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım : Kurulum 15-30 saniye kadar sürer ve başarılı ile yüklendikten sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;
  1.  Android uygulama nasıl yüklenir? Data dosyası nedir? Nasıl yüklenir? Detaylı bilgi için Tıklayın
  2.  Dosya .zip olarak iniyor? Ne yapmalıyım? Detalı bilgi İçin Tıklayın

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir.

* Eğer bir konuda kırık link fark ederseniz. Yorum atmanız durumunda en kısa sürede link yenilenir.

* Her hangi bir oyun ve uygulama cihazınızda çalışmazsa bilgi almak yada cihazınıza uygun dosyayı istemek için yorum atabilirsiniz.

* Sitemizde paylaşılan tüm konu ve içerikler androidsitem.net sayfasına aittir ve kaynak belirtilmeden paylaşılması yasaktır.